ארנק לגבר הפריט הנכון

ארנקים לגבר

ארנקים : למעשה מדובר באחד הפריטים המענינים, והיעילים שהמציא האדם המודרני לנוחיותו האישית.

מדובר בפריט די קטן שמארגן ומסדר לנו ניירת יומיומית חשובה, אמצעי תשלום, ומסמכים באירגונית קטנה כל כך שניקראת ארנק, ובכך מקל חיינו.

למעשה אין אדם נורמטיבי בעולם המודרני שלא משתמש בארנקים,מדובר פריט הרבה יותר נפוץ מטלפוניים ניידים בשימוש בבני אדם.

ארנקי גבר הם הרבה יותר קטנים מארנקים לנשים וגודלם ברוב המקרים בגודל כיס אחורי ממוצע של מכנס ג‘ינס או מכנס אלגנט גברי, כמובן שישנם גם ארנקים גבריים גדולים יותר שמתואמים לתיקי עסקיים לגברים, אך אנו מתיחסים לסוג הנפוץ ביותר שהם ארנקים גבריים או בשמם ארנקי כיס לגבר.

ארנקי גבר לרוב מיוצריים מעורות בקר, (נאפה ,NAPPA), משתמשים בעורות אלו בשל קשיחותם ועמידותם הרבה, היתרון בשימוש עם עורות אלו, הוא שהארנק מהר מאוד מזהה את דפוס התנהגותך ואת אופן השימוש בו, ומתאים את עצמו אליך, זה בא לידי ביטוי בכך שברוב המקרים גברים נוהגים לאחסן את ארנקם בכיס האחורי של המכנס, ולמעשה הארנק מקבל מהר מאוד את צורתו של הגוף, ובכך לאחר שימוש קצר מפסיקים להרגיש בקיומו, והוא נהפך להיות חלק בלתי נפרד ממך, ולמעשה חברך הקרוב ביותר.

בדומה לארנקי נשים גם לארנקי גבר יש צורות, גדלים, וסוגים שונים ומגוונים.

בארנקי גבר ישנם שלושה גדליים נפוצים, הגודל הראשון הוא הגדול, וניתן לאחסן בו מספר רב של כרטיסי פלסטיק כגון רשיון נהיגה, כרטיסי אשראי,כרטיסי ביקור,תעודת זהות, כסף, ומטבעות, ארנק זה מיועד לאנשים שחשוב להם שתעודת הזהות תכנס לארנק, ויחד עם זאת יהיה מספיק מקום בשפע.

הגודל הבנוני נועד לאיחסון כל סוגי הכרטיסים, והפריטים האחרים, שציינו בגודל הראשון, אך לא יכלול את תעודת הזהות האופיינית לארצנו, הוא מתאים לאנשים שלא נושאים עמם תעודת זהות כדרך קבע,ומסתפקים ברשיון הנהיגה שלהם כאמצעי זיהוי עיקרי.

הגודל השלישי בארנקים לגבר, הוא הקטן ביותר, יש בו מספיק מקום לכרטיסי הפלסיק המוכרים לנו, לכסף, ומטבעות, והוא נועד לאנשים שממש מעונינים בארנק, אך מעונינים כמה שפחות להרגיש בקיומו.

כמובן שלא כל הארנקים לגבר עשויים מעור, ואנחנו במאמר זה מתיחסים לסוג הארנקים הנפוציים האיכותיים ביותר, ישנם גם ארנקים דמויי עור ומבד, אך הם לרוב נפוצים בשימוש בבני נוער, ומדינות מתפתחות.

את ארנקים לגבר ניתן ומומלץ לרכוש בחנויות תיקים מוכרות, ורשתות מתנות לגבר, וקיימים מגוון מותגים וסוגים של ארנקים לגבר, וכמובן רצוי לשאול את השאלות הנכונות לפני רכישה ויש לשים לב שהארנק עשוי מסוג עור איכותי ולא ”שפאלט” דבר אשר יכול לפגום באיכות ונוחות הארנק.

לכן יש לבחור בחברות אמינות בעלות וותק ושם בתחום ולא חסר כאלו כגון: LACOSTE , TOMY , BIAGINI

ארנק לגבר עשוי עור איכותי בשילוב חברה מוכרת, ובעלת ניסיון הם שילוב מומלץ להנאה מירבית ואריכות ימים לארנק שלכם.

המאמר נכתב ע”י ארנקי BIAGINI מותג הארנקים המוביל בישראל

סיטונאות לתיקים וארנקים 

Http://www.biagini.co.il

x

#{title}

#{text}

#{price}