כיצד לבחור את הארנק הנכון ?

ארנקי נשים
הארנק הוא פריט קטן ויעיל מבריק ושימושי ביותר והוא לא נופל בחשיבותו מפריט כמו טלפון חכם
בקטגוריית הארנקים ניתן למצוא מגוון רחב ומגוון של סוגים של ארנקים כמו למשל ארנקים לנשים ארנקים לגבר ארנקי עור וארנקי אופנה
למעשה מדובר במוצר די קטן אך יעיל ביותר שמסדר לנו את החיים אז מה למעשה ארנקים מכילים אז ככה ארנק שבנוי בצורה טובה ויעילה מכיל בתוכו מקום לכרטיסי אשראי לתעודת זהות מקום למטבעות
וכמובן מקום לניירת מגוון הארנקים הוא בד׳׳כ מותאם אישית לכל אדם וצריכיו וכמובן לפי מן הראוי תצטרך ארנק נשים גדול יותר מאשר ארנק לגבר מכיוון ולכן ארנקים לנשים מכילים הרבה מקום לניירת כרטיסים שונים פנקסי שקים תעודות מה שעוד שלאשה הממוצעת יש יתרון על גבר שצריך לרוב לשאת את הארנק בכיס מכנסו לנשים יש תיק נשים כך שהן יכולות לשאת את הארנק בתיק

ארנק,(פירוש ויקיפדיה): הוא אביזר איחסון קטן ( בדרך כלל בגודל כיס ), באופן כללי הוא מיוצר מבדים, עורות, או פוליוניל כלוריד ( סוג של פלסטיק ) והוא משמש לשמירת כרטיסי אשראי, כסף, רשיונות נהיגה, וכמו כן קבלות, תעודות אחרות למינהן ולעיתים גם תמונה קטנה.

אז כיצד לבחור את הארנק הנכון ?

התעוררת בוקר אחד בהיר ויפה עם מצב רוח רענן שלוות נפש עטפה את רוחך והחלטת שהגיע הזמן  להחליף את הארנק הישן בארנק חדש לא משנה מה הסיבה לכך אם כבר בלוי הרוס או שסתם את פשוט אוהבת להתרענן כדי שחליטי בערך עוד לפני הגעתך לחנות מה באמת יתאים לך.

מגוון הארנקים כיום רחב ומגוון מבעבר והמבחר עצום ישנם ארנקים שמושפעים מצו אופנה עדכני ארנקים לנשים שמושפעים מטרנדים עולמיים ואנקי נשים ששמורים על צוויון מאופק ושמרני אך הם מאוד שימושיים ונוחים מה עוד חשוב שישנם כיום הרבה ארנקים לנשים העשוייםן חומרים דמויי עור שמחירם מאוד מפתה מכיוון שהם מאוד זולים אך חשוב לקחת בחשבון כי ארנק הוא אביזר שנעשה בו שימוש רחב ואינטנסיבי שלרוב כרטיסים שנכנסים ויוצאים מאותו הארנק הם לרוב עשוים מפלסטיק כך שארנק העשוי פלסטיק לרוב לא שורד יותר משנה לעומת זאת ארנק העשוי עור נאפה או עור איטלקי בכלל יחזיר לרוב שנים רבות מכניסה ויציאה של כרטיסים למניהם מן הארנק לא תזיז לאיכותו ועמידותו לאורך השנים כך שבסוגיה הזו אני ממליץ על קניית ארנק עור בלבד.

הסוגיה הבאה אליה צריך להתיחס היא המקום לאחר שהבנו שכדי להשקיע בארנק עור בשל גמישות חומר זה צריך לקחת בחשבון את פרמטר המקום לנשים יש עדיפויות שונות לגבי גודל ומקום שהארנק אמור להכיל למזלנו מבחר הארנקים כלכך גדול ומגוון כך של עלמת חן יכולה לבחור את הארנק שמתאים לה.

היכן לקנות ארנקים לנשים  ? לא בשונה מהמלצה שנתנו בסיווג ארנקים לגברים: בחנויות ורשתות מוכרות או באתרים מכוונים מוכרים ומומלצים. לגבי גדלים כיום יש חברות ידועות שמייצרות ארנקים גדולים מספיק מעור לנשות עסקיים ונשיים הצריכות אירגון יעיל, ארנקים אלו גם איכותיים ביותר אופנתיים במיוחד, ומחירם אטרקטיבי ביותר, בין חברות אלו ניתן למנות את ארנקי BIAGINI – ארנקי LACOSTE – ארנקי CV – ארנקי LORENZO

אז אם עדיין לא התחדשת לעצמך בארנק מתאים, זה הזמן להתחדש ולהנאות מהפריט הכל כך מיוחד ויחודי שניקרא ארנק.

המאמר נכתב ע”י ארנקי BIAGINI כל הזכויות שמורות

ארנקים הם אחד הפריטים היותר חשובים, ויעילים שהמציא האדם המודרני לנוחיותו,

מדובר בפריט די קטן שמארגן ומסדר לנו ניירת יומיומית חשובה, אמצעי תשלום, ומסמכים באירגונית קטנה כל כך שניקראת ארנק, ובכך מקל לנו על החיים.

למעשה אין אדם נורמטיבי בעולם המודרני שלא משתמש בארנקים, זהו פריט הרבה יותר נפוץ מטלפוניים ניידים בשימוש בבני אדם.

ארנק,(פירוש ויקיפדיה): הוא אביזר איחסון קטן ( בדרך כלל בגודל כיס ), באופן כללי הוא מיוצר מבדים, עורות, או פוליוניל כלוריד ( סוג של פלסטיק ) והוא משמש לשמירת כרטיסי אשראי, כסף, רשיונות נהיגה, וכמו כן קבלות, תעודות אחרות למינהן ולעיתים גם תמונה קטנה.

הארנקים השתנו והתפתחו עם השנים וזהו למעשה פריט בעל חוכמה רבה ומורשת ארוכת שנים, ניתן להתרשם ממאמר שכתבתי בעבר המתאר את גלגולו של הארנק מראשיתו עד לארנק שאנו מכירים כיום במאמר: ארנקים סיפור אהבה.

הארנקים כמו כמעט בכל תחום מסווגים למינים, כגון ארנקים לנשיםארנקים לגברים, וגם עליהם השתלטו ניגזרות האופנה, והארנקים הושפעו במהלך השנים, מטרנדים אופנתיים חולפיים, אך טרנדיים אלו יכלו להשפיע על עיצובים חיצוניים שוליים כגון חומרים שמהם יצרו את הארנקים, או צבעים, אך הבסיס תמיד נישאר כמו שהו.

כבר ציינו שלארנק מורשת ארוכת שנים ובתחילת חייו הראשונים היה בעל אופי גברי מובהק בשל התעסקותם של הגברים בכסף, אך במהרה הפך להיות פריט מבוקש ע”י שני המינים.

ארנקים לגבר: מדובר בד”כ בארנקים בגדליים של 40 ס”מ בממוצע, (בגודל של כיס), אשר יש בתוכם מקום לכרטיסי ביקור, כרטיסי אשראי, תעודות זהות, רשיון נהיגה, מקום לניירת קלה כגון: ביטוחים,רשיון רכב, ועוד, מקום לשטרות כסף, רוכסן אחורי ואו פנימי למטבעות, ומקום לכרטיסי זכרון של מחשב / נייד.

ארנקים לגברים מיוצרים בעיקר מעור NAPPA בשל עמידותו וקשיחותו, (יתרון גדול) הארנק עם הזמן במיוחד אם שמים אותו בכיס האחורי, הופך ללא מורגש, מכיוון שעשוי מעור.

הצבעים הנפוציים ביותר בארנקי גברים הם, שחור, חום כהה, קמל, אפור, קפה.

סוגי עורות נפוצים, בריג‘,נאפה,סוואז,אפריקה.

למי הם מתאימים: לכולם זהו, ארנק בסיסי והיעיל ביותר, כל גבר יוכל למצוא בו את מבוקשו

היכן להשיג: בכל חנות תיקים, רשת תיקים, או חנות מכוונת שמכבדת את עצמה, מוכרים ארנקים לגברים.

חשוב לשים דגש ! ישנם הרבה חברות שמשתמשות בעורות סינים נחותים,וביטנות רכות ולא עמידות, לכן חשוב לשים לב לתיפורים, להרגשה הכללית שהביטנה משדרת וכמובן למחיר אין ארנקים מעור שעלותם כמו ארנקים מפלסטיק, והמבין יבין, נקודה נוספת כידי מאוד לרכוש בחנויות וברשתות מוכרות, ומותגים ידועים בתחום כגון: TOMY , BIAGINI, LACOSTE

ארנקי נשים: לדעתי הדבר הטוב ביותר שקרא לארנקים זה, שבנות המין היפה, נשים גילו את נפלואתו של ארנקים לנשים, זה נתן לו מודעות והכרה רבה, וכמובן לראות איך הפריט המופלא הזה מתחיל לקבל גוונים, צבעים, מידות, צורות וכל מה שרק ענף האופנה יכול לתת זה דבר מופלא ומקסים בפני עצמו.

אז מה יש לנו בארנקי נשים: מקום לכרטיסים, ובשונה מארנקים לגברים כמה שיותר מקום יותר טוב, האשה המודרנית בת זמננו ידוע כאשה עם לפחות 3-5 כרטיסים פלסטיים של מעודוני לקוחות שונים,נוסיף לזה רשיון נהיגה, קופת חולים, כרטיס אשראי, כרטיסי ביקור, ועוד כמה כרטיסים, שבטוח שלפחות לחצי מהנשים יש, מקום לפנקס שקים, ביטוחים, שטרות, רוכסן אחורי למטבעות,תעודת זהות, ומקום לניירת קלה, שביננו לא תמיד היא כזאת קלה.

אז גם בארנקי נשים יש גדלים וכל אשה יכולה לבחור לעצמה את גודל הארנק לפי הצרכים שלה, עוד דבר חשוב שיש לקחת בחשבון, זה שנשים בשונה מגברים הן, לא נושאות את הארנק בכיס האחורי של המכנס, בשונה מגברים,אלה בתיק נשים מה שמעמיד לרשותן, יתרון של ארנק גדול יותר, וארנק גדול יותר, משמעו יותר מקום אחסנה.

צבעים נשיים לארנק בד”כ: שחור, כל גווני החום על גווניו, לבן, צבעים פסטליים, למעשה בתחום הנשי, השמיים הם הגבול, וכל הצבעים מתקבלים בברכה.

היכן לקנות ארנקים לנשים  ? לא בשונה מהמלצה שנתנו בסיווג ארנקים לגברים: בחנויות ורשתות מוכרות או באתרים מכוונים מוכרים ומומלצים. לגבי גדלים כיום יש חברות ידועות שמייצרות ארנקים גדולים מספיק מעור לנשות עסקיים ונשיים הצריכות אירגון יעיל, ארנקים אלו גם איכותיים ביותר אופנתיים במיוחד, ומחירם אטרקטיבי ביותר, בין חברות אלו ניתן למנות את ארנקי BIAGINI – ארנקי LACOSTE –ארנקי CV – ארנקי LORENZO

אז אם עדיין לא התחדשת לעצמך בארנק מתאים, זה הזמן להתחדש ולהנאות מהפריט הכל כך מיוחד ויחודי שניקרא ארנק.

המאמר נכתב ע”י ארנקי BIAGINI כל הזכויות שמורות..

תיקים וארנקים בסיטונאות